česky

Politika jakosti


Jakost je faktorem konkurenceschopnosti a tím také úspěchu naší společnosti. Chceme zvyšovat podíl na trhu a být v segmentu naší působnosti oceňováni zákazníky výše než naše konkurence. Budujeme povědomí o značce a firmě, jako o seriozní a moderní společnosti se zaručenou kvalitou služeb a vysokým potenciálem výkonů.


Všichni zaměstnanci naší společnosti aplikují při práci následující zásady:


Měřítkem naší kvality je především zákazník, proto dbáme na jeho nejvyšší spokojenost. Hodnocení našich služeb je systematicky sledováno a je pro nás směrodatné.


Každý zaměstnanec ovlivňuje kvalitu ve svém procesu a nese osobní odpovědnost za výsledky své práce. Management je odpovědný za odborný růst a motivaci všech zaměstnanců pro naplňování priorit kvality.


Kvalitu výrobku a služeb zásadně ovlivňují vstupy materiálů a služeb, proto spolupracujeme jen s kvalitními a spolehlivými dodavateli. Úroveň dodavatelů systematicky sledujeme, vyhodnocujeme a pracujeme jen s těmi nejlepšími.


Systematicky zabraňujeme chybám a hledáme jejich příčiny. Každá neshoda musí projít procesem vyhodnocení a musí být stanoveny systémové změny zabraňující jejímu opakování.

 


Tyto zásady vyjadřují základní politiku jakosti společnosti Intermont, Opatrný, s.r.o. z hlediska výrobků a služeb.

 

AKTUALITY

20.12.19

Vánoční večírek IOG – 29. 11. 2019


20.12.19

Volejbalový turnaj IOG – 31. 8. 2019


DOKUMENTY

RYCHLÝ KONTAKT

Intermont, Opatrný, s.r.o.
Sídlo: Vrskmaň 74, 431 15 Vrskmaň
IČ: 499 00 854

E-mail: intermont@intermont-opatrny.cz
Elektronická fakturace:
fakturace@intermont-opatrny.cz
Servisní pohotovost: +420 774 712 051
Copyright © 2020, Intermont, Opatrný s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořilo ACUARO s.r.o.